Göz Çevresi Bakım Kremi


 

Zengin nemlendiriciler ve antioksidanlar ile cildinizde taze ve canlı bir görünüm

Ürün özellikleri ve kullanım şekli için prospektüsü okuyunuz.

Prospektüs Bilgisi :

BitkiDerman göz çevresi bakım kremi içeriğinde yer alan aktiflerden biri Ecocert’li % 100 doğal cilt sıklıaştırıcısıdır.Hızlı ve kalıcı bir gerginlik verir.Uygulamadan 5 dakika sonra deneklerin %96’sı bu gerginleşme ve sıkılaşma etkisini hissetmiştir.Ayrıca deneklerin göz çevresindeki kaz ayakları şeklinde tanımlanan kırışıklıkları digital kamera ile görüntülendiğinde yine 5 dakika sonra cildin daha pürüzsüz ve genç göründüğü gözlemlenmiştir.
İçerikte yer alan ; Soya ve pirinç peptitleri ile maya proteininden oluşan bir diğer aktif ise;Cildin collagen iskeletini kuvvetlendirir. 8 Haftalık düzenli kullanımı sonucunda göz çevresindeki koyu halkaları %35 ,göz altı torbalarını ise % 31 oranına kadar azalttığnı,cildin yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü ise % 42 oranında arttırdığı vivo testlerle gözlemlenmiştir.
Kullanılan diğer bitkisel yağ ve vitaminlerde cildi besler ve zaman içinde ciltte oluşan su kaybını tamamlamaya yardımcı olur.Kullanacağınız bu krem tüm bileşenleriyle göz çevreniz için mükemmel bir bakım ve güzellik kremidir.

UYGULAMA

 

Pelinty’s BitkiDerman göz çevresi bakım kreminizi, her gece yatmadan önce temiz ve kuru olan parmak ucunuzla yeterli miktarda alınız.Ve yine temiz ve kurulanmış göz çevrenize ufak dokunuşlarla bir daire çizer gibi bırakınız, ardından yumuşak hareketlerle masaj yapar gibi yayarak yediriniz.