Saç Köklerini Arındıran Bitki Özlü ve Vitaminli Şampuan


Saç Köklerini Arındıran Bitki Özlü ve Vitaminli Şampuan, BitkiDerman Saç Bakım Seti’nin bir parçasıdır. (5 Nolu Ürün)

Özel formülü ve saç yapısına uygun pH değeriyle saçlarınızı yumuşatarak sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Pelinty’s BitkiDerman Saç Bakım Seti içerisindeki tüm ürünler kür kapsamında düzenli olarak kullanıldığında ilk 5 hafta içerisinde saç tellerinde kalınlaşma ve güçlenme, saç dökülmelerinde azalma görülür. Minimum 3 ay süre sonunda ise saçsız bölgede ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.

İçindekiler: Deiyonize su, Sodium Lauryl Ether Sulphate, Cocamidopropylbetain, Cocamide DEA, Polyquaternium-7, Polysorbate-20, Sodium Laureth Sulphate-Ethylen Glycol Disterate-Cocoamide MEA, Polythylenglycol Distearate, Na Polyacrylate, Urtica Diocia, Panthenol, Fragrance, Propylen Glycol-Benzyl Alcohol-Metylchloroisothiazolinone-Methylisothiazolinone.

ÖNEMLİ: Ürünlerimizden istenilen sonucun alınabilmesi için mutlaka set halinde ve düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.
Set içerisinde yer alan ürünleri set haricinde tek olarak satın alma imkanı bulunmasının nedeni, set kullanımı sırasında eksilen ürünlerinizi tek olarak sipariş vererek uygulama süresi boyunca setinizi tamamlayabilmenizdir.

UYGULAMA

Bitki Özlü ve Vitaminli Şampuan, set kullanımı boyunca tüm yıkamalarda kullanılır.

Yıkamalarda, Menengiç Sabunu’nun hemen ardından kullanılır. Şampuanı kullanmadan önce ters çevirip iyice çalkalayın. Islak saçın tamamına iyice köpürterek uygulayın. Köpükleri saç derisine masaj yaparak yedirin. Bol su ile durulayın.

Uzun saçlara sahip kişilerde, gerekli görülür ise şampuanın ardından saç tellerine BitkiDerman Vitaminli ve Bitki Özlü Saç Kremi uygulanabilir. BitkiDerman Saç Kremi sete dahil değildir, sete yardımcı ürün olarak ayrıca alınabilir.